JAKÝM CVIČENÍM VÁM V AKADEMII ČÍNSKÝCH ZDRAVOTNÍCH CVIČENÍ V OSTRAVĚ POMOHU?

Akademie čínských zdravotních cvičení Tenze Ostrava má pro veřejnost připraveno několik metod zdravotních cvičení,které vám pomáhají se stresem,bolestí zad,ale i zklidněním,harmonií a duševní očistou. 

Jmenuji se Marcel Malec a jsem zakladatelem a trenérem akademie čínských zdravotních cvičení v Ostravě.Od dětství jsem trénoval bojová umění.Pak přišel den,kdy mé tělo zřetelně dalo najevo,že pracuje na doraz. A tak i mě dohnal důsledky ze stresu jako byly bolesti zad a další zdravotní problémy.

Musel jsem přehodnotit svůj postoj k životu.Hledal jsem několik let a pak to přišlo.Našel jsem tajemství mého zlepšení zdraví a opět jsem se začal zdravě hýbat. Po čase jsem zjistil,že se cítím lépe,tělo má více energie,má mysl je odpočatá a záda,které mě také zlobily najednou nebolí. 

Život nám někdy může připadat hodně těžký. Není snadné najít si čas na sebe sama, když se neustále děje tolik věcí. Ale všichni
si zasloužíme být v pohodě a cílem těchto kurzů je pomoci vám, abyste se cítili dobře.

Tajemství zlepšení zdraví? Čínská zdravotní cvičení

Běžný život v dnešní době je velmi náročný a vyžaduje velké soustředění. 

Lektor Marcel a zdravotní čínská cvičení vám přináší návod na zklidnění mysli i zmírnění stresu bez bolesti zad.

Tělesná radost a štěstí s čínským zdravotním cvičením

Dobré pocity uzdravují. Naše nálada má bezprostřední vliv na vznik a průběh onemocnění. Dobré pocity uzdravují a umožňují nám prožívat tělesné štěstí, zatímco špatné pocity mohou vyvolat nemoc. Platí totiž, že dobré pocity uzdravují.

Cvičením budete své dobré pocity posilovat a dělat tím pro své zdraví a pro svou radost ze života daleko víc, než by si byl kdy pomyslel.

Plni energie s tradičními čínskými cviky

Změňte se zevnitř a změníte se i navenek. Nechtěli byste se cítit zdravější a energičtější, než jste se kdy cítili? Budete fit na těle i na duši.

Rozpis kurzů a lekcí tai chi se mnou,trenérem Marcelem

Chcete ochutnat jinou lekci? Čchi-kung, čínskou jógu nebo zdravá záda?