Jdu se zbavit bolestí zad
zdravotně pohybové centrum tenze ostrava
 

Doba sedavá sebou přináší nejen stres,ale i bolest zad či bolesti krční páteře.Celý den sedíme. U počítače v práci,v autě,doma u televize.Došlo k přetížení zad a objevila se bolest v zádech. Následné bolesti zad brání žít život naplno. 

Dejte stop bolesti zad v Ostravě tréninkem s Marcelem

Ti co se mnou cvičí již poznali nejen úlevu od bolesti páteře,ale i uvolnění kloubů nebo psychickou rovnováhu. Přidejte se k nim i vy. Poďme společně zpět na vrchol, žijte svůj život naplno.  

 

Je tu však mnohem více co objevovat.

Při cvičeních prohloubíme dech,v jednotlivých pozicích ucítíte svalovou práci. Naše vědomí naplní pocit hlubokého klidu,přestože  tělo pracuje a vyvíjí aktivitu. Čeká vás prožitek,zlepšíte stav těla i duše.Půjdeme spolu hezky krok za krokem,tak abyste z kurzu dostali maximum,nejen rozhýbání bolavých zad.

Jdu se zbavit bolestí zad

                                       Mám problémy se zády, jdu do toho 


Proč cvičení na bolavá záda s Marcelem?

Marcel je akreditovaným trenérem zdravotního cvičení.V současné době se vzdělává v oblasti pohybového ústrojí u odborníků lékařů a fyzioterapeutů.

A kde se vzdělávám?

  • Studuji rehabilitační metodu DNS sport (metoda Prof. PaedDr. Pavel Kolář, PhD., přednosta Kliniky rehabilitace a tělovýchovného lékařství 2. LF UK)
  • u fyzioterapeutky PaedDr. Vlaďky Botlíkové CSc. , odborné asistentky na Ústavu tělesné výchovy a sportu ČVUT Praha, kde vyučuje zdravotní tělesnou výchovu. Je i spoluautorka knihy Záda už mne nebolí či autorka cvičebního seriálu pro Českou televizi Aby záda nebolela.Je vyhledávanou lektorka kurzů zdravotního cvičení Zdravá záda, Seď zdravě nebo Zdravé nohy.