TAIJI OSTRAVA | ROVNAČ ZAD A LÉK NA BOLEST ZAD V OSTRAVĚ

Zdravotní trénink tai-chi přináší úlevu tělesnou i duševní.


Jak je výše zmíněno,taiji je bojové umění,ale popularita tai chi je dána především jeho léčebnými účinky. Oblíbenost taiči je také způsobena tím,že si každý může zvolit náročnost cvičení dle zdravotního stavu a věku. Díky této variabilitě můžete cvičit tajči bez nároku na fyzickou kondici nebo pohybových schopností. Tedy v ZenTao centru tomu tak je a u cvičení s Marcelem tak nemusíte mít žádné obavy.

Pomalu se pohybuješ pod korunami stromů, dýcháš, připadá ti, že spolu s lehounkým vánkem splýváš s přírodou v jejím léčivém rytmu. 
Tělo se pohybuje plynule, hladce a uvolněně, jako když vplouváš do nové, vše prostupující přírodní síly. Ocitáš se v jiném světě, v jiné době...

TAI CHI OSTRAVA - CO VÁM MŮŽE CVIČENÍ TAJČI V OSTRAVĚ PŘINÉST?

V centru ZenTao se vám otevře nová cesta k souladu mysli,těla a duše.Cesta, po níž můžete kráčet svým vlastním tempem tak dlouho, jak budete chtít.

Taiči má zdravotní účinky a cvičební sestavy mají blahodárný vliv na psychiku.Příznivých účinků má však tajči daleko více,třeba harmonizace činnosti vnitřních orgánů nebo doplnění životní energie.

 

TAI-CHI ÚČINKY A PŘÍNOSY PRO ZDRAVÍ - LÉČBA POHYBEM OSTRAVA

snížení rizika zlomenin, výronů a pádů
  • uvolnění, protažení a posílení všech svalových skupin 
  • pružnost šlach
pohybový aparát, bolest zad a kloubů
  • prevence a odstranění bolesti v zádech (rovnač zad)
  • zvýšení hybnosti kloubů
  • centračně-stabilizační cvičení (ideální kloubní stabilita)
nervy aneb nervová soustava
  • koordinační schopnosti (koordinace pohybů)
  • psychofyzické cvičení jako lék na uklidnění nervů
kardiovaskulární systém
  • hypertenze (upravuje vysoký krevní tlak)
  • zlepšuje srdeční funkci (činnost srdce)

 

Taijiquan působí a má příznivé přínosy na široké spektrum onemocnění.Krom výše jmenovaných účinků působí preventivně na nemoci jako je osteoporóza či Alzhemerovi a Parkinsonovi choroby.


VAŠE MOTIVACE KE ZMĚNĚ, ZVYŠTE SI KVALITU ŽIVOTA CVIČENÍM TAI-CHI V ZEN TAO CENTRU OSTRAVA

Udělat si čas pro sebe, mít lepší pocit a více si užívat život. Lépe vzdorovat stresu a mít více energie. Jak toho dosáhnout? Zdravým cvičením s Marcelem, cvičte taiči v Ostravě v centru ZenTao.

Čeká vás útulná cvičebna pro vaše cvičení taichi, přátelská pohoda a Marcel, vlídný trenér s osobním až rodinným přístupem ke každému cvičenci

KURZY TAI CHI PRO ZAČÁTEČNÍKY I PRO TY CO JIŽ TAIJI ZKUSILI 

Lekce tchaj-ťi v Ostravě jsou určeny nejen zájemcům co mají zdravotní problémy nebo zdravotní omezení.

Cvičení v Ostravě, v ZenTao centru je určeno i pro ty co hledají zdravý pohyb,cvičení pro radost a také pro ty co chtějí taiji cvičit,protože je zajímá vše spojené s Čínou a čínská kultura.

Čínská tělesná cvičení jako je cvičení tai-chi je bezpečná a účinná metoda pro udržování kondice v jakémkoliv věku! Nečeká vás však žádné fitness kardio cvičení, ale klidné, pomalé, plynulé nepřerušované pohyby. Prostě relaxační cvičení a rekondice.

Máte tak jedinečnou možnost cvičit ověřený způsob prevence a zároveň rozvíjet celkové zdraví.Cvičení taiči v Ostravě v ZenTao centru vám přinese vnitřní klid a uspokojíte potřebu po životní vitalitě, oprostíte se od tíže stresu a navrátíte se do vnitřní rovnováhy.

Jdete do toho?Jdete se mnou cvičit taiji?Gratuluji k vstupu do tréninku a budu se na vás těšit. Marcel