TRÉNINK ČCHI KUNG S MARCELEM NEJEN PRO DUŠEVNÍ POHODU BEZ STRESU

Jak na stres? Jak na bolest zad v době sedavé? Čím se odreagovat a najít vnitřní klid a celkovou harmonii? Je tady čínské zdravotní cvičení chi kung s Marcelem v Ostravě

Když vás něco trápí, hledáte cestu,  jak se trápení a bolesti zbavit. Už nehledejte, řešení máte přímo před očima

Qi gong s Marcelem,to je kultivace těla a mysli.Starý čínský systém samoléčby,který je prověřený tisíciletími.Čchi kung je jeden z pilířů tradiční čínské medicíny ještě do nedávna ukryt před západním světem. Trénink obsahuje starobylé čínské techniky pro zvýšení životní síly,životní energie.

Tohle nenáročné cvičení je totiž neskutečně příjemné.

  • prohřeje vás až do hloubky kostí
  • prodýchá vás 
  • vnímáte to,že se vám celým tělem i duší rozlévá nádherný pocit uvolnění

To je jen část pokladů,které jsem v čchi-kung našel.

čchi kung v Ostravě

JEDNODUCHÝ, PŘÍJEMNÝ A BEZPEČNÝ TRÉNINK ČCHI KUNG V OSTRAVĚ

Možná i vy používáte mast na bolesti zad ze sedavého zaměstnání a oranžové pilulky na bolest hlavy ze stresu.Často však bez větší úspěšnosti,stres straší v hlavě dál a bolest zad nikam nezmizela.  

Je tady úleva.Trénink s Marcelem.Qi gong cvičení je snadné,klidné a bezpečné.Nemusíte se ničeho obávat.Za roky praxe při vedení kurzů jsem se naučil své.Vím,jak je důležité provést vás tréninkem tak,abyste se u něj cítili komfortně a abyste jej zvládli.

dělej cvičení, které doporučují lékaři a fyzioterapeuté, cvič zdravotní čchi kung v Ostravě s Marcelem v Zen Tao centru

Prospěšné a bezpečné cvičení, které se mnou cvičí i lidé, kteří nedokážou cvičit jiné druhy pohybových aktivit jako jsou aerobní cvičení, jóga či pilates.

Společně zharmonizujeme,posílíme a zotavíme vnitřní orgány jako jsou plíce, játra, ledviny, srdce nebo slezina. Pomáhám i lidem se špatnou kordinací.Spolu zlepšíme motorické schopnosti jako je kordinace pohybů, rovnováha nebo pohyb rukou a prstů či pohyblivostní schopnost neboli flexibilitu.

Čchi kung v Ostravě. Pro tolik lidí tolik různých významů.

  • pro někoho úžasný relaxační trénink
  • pro někoho cvičení pro holky
  • pro někoho poklad na opětovné získání duševní rovnováhy

 

Zajímá vás to? Tak se na to podívjeme.

Naučíme se používat naše ruce a nohy,aby nás aktivně podporovali.Tak třeba ruce už nebudou jen tak viset.Probudí se a ožijí. 

Jako vedlejší benefit také nastartují reakci napříč celým tělem a podpoří vše další, co zapojíme.Naše tělo totiž funguje jako celek.Jednotlivé části jsou propojené a vzájemně se ovlivňují.

Vše tak využijeme a v každém cviku,v každé pozici se naučíme používat vše co máme, aby nám v ní bylo co nejpříjemněji a aby naše tělo co nejlépe pracovalo.

Třeba v postoji podpírání nebes uvolníme ramena, napřímíme páteř a oporu nám budou dělat uvolněné nohy.Celý postoj zapojíme do jednoho celku.

A nebojte se.Necvičíme žádné krkolomné pozice a akrobacii,kterou má ve své náplni třeba jóga (např. akro jóga,hatha jóga a další).Čchi-kung má přirozené,uvolněné pozice.

objednejte kurz duševní restart trénink čchi-kung ještě dnes a získejte zpět duševní rovnováhu a vnitřní klid

To zní super, jdu do toho

qi gong ostrava