ČCHI KUNG OSTRAVA - LÉČÍME SI ZÁDA SAMI cvičením na bolesti páteře

Čínské zdravotní cvičení chi kung - o čchi kung, zdravotní účinky, přínosy pro naše zdraví

CO NA BOLEST ZAD? CO DĚLAT, ABY ZÁDA NEBOLELA? HLEDÁTE CVIKY NA BOLESTI ZAD? QI GONG OSTRAVA V ZEN TAO

Qi gong - starý čínský systém samoléčby,který je prověřený tisíciletími.Qi gong je jeden z pilířů tradiční čínské medicíny ještě do nedávna ukryt před západním světem. Cvičení čchi kung obsahuje starobylé čínské techniky pro zvýšení životní síly,životní energie.Soubor těchto technik tvoří sestavy a těch je nespočet.Mezi nejznámější či nejoblíbenější se řadí:

  • osm kusů brokátu | Ba Duan Jin - výslovnost Pa tuan ťin |
  • pět zvířat | Wu Xing - výslovnost wu sing |
  • umění sloupu neboli stát jako strom | Zhan zhuang - výslovnost Čan Čuang |

 

Naprostá většina z nás má cvičení chi kung spojenou se zdravím,ztlumení a prevenci zdravotních problémů.Čchi-kung je cvičení,které udržuje lidí zdravé a mohou jej praktikovat všichni bez rozdílu věku,ženy i muži.

bezpečné cvičení pro všechny , kdo hledá šetrné, jemné a nenáročné cviky. Čchi kung patří mezi nejúčinější cvičení na udržení zdraví

CESTA KE ZDRAVÍ V OSTRAVĚ VEDE DO ZEN TAO CENTRA ČCHI KUNG OSTRAVA

Používáte mast na bolesti zad a léky na bolest zad?Kladete si otázky typu jak na stres? Co dělat,aby záda nebolela? Jak na to?

Úlevu vám přinese čínské zdravotní cvičení čchi kung,které můžete cvičit s Marcelem v ZenTao centru.Cvičení,které je přirozené,snadné a efektivní.

dělej cvičení, které doporučují lékaři a fyzioterapeuté, cvič zdravotní čchi kung v Ostravě s Marcelem v Zen Tao centru

Získej s Marcelem a cvičením qi gong pevnější zdraví. Prospěšné a bezpečné cvičení, které se mnou cvičí i lidé, kteří nedokážou cvičit jiné druhy pohybových aktivit jako jsou aerobní cvičení, jóga či pilates.

Společně zharmonizujeme,posílíme a zotavíme vnitřní orgány jako jsou plíce, játra, ledviny, srdce nebo slezina. Pomáhám i lidem se špatnou kordinací.Spolu zlepšíme motorické schopnosti jako je kordinace pohybů, rovnováha nebo pohyb rukou a prstů či pohyblivostní schopnost neboli flexibilitu.

Máte sedavé zaměstnání? Pociťujete bolest ruky nebo bolesti páteře?Na nic nečekejte a pojďte cvičit se mnou.Proč? Čchi-kung plodí zdraví a příjemným cvičením vám pomůžu cítit se lépe.

ZDRAVOTNĚ PREVENTIVNÍ A LÉČEBNÉ CVIČENÍ PRO OZDRAVENÍ

Nejen bolesti od krční páteře či bolesti v bederní páteři nás dovedou potrápit.Tak třeba bolesti kloubů nás také často trápí mnohem dříve než v důchodu.


Bolest kloubů? Trápí vás bolest kolene? Máte bolest ramene? Vyčerpaná energie?

Je tady pohybová aktivita,která nebude pro vás fyzickou zátěží a cvičení,které vám pomůže s celkovým uvolněním.

Qi gong je jemná forma cvičení soustředící se na koordinaci pohybů, rozvíjí trpělivost a koncentraci. Necvičíme žádné krkolomné pozice a akrobacii,které má ve své náplni třeba jóga (např. akro jóga,hatha jóga a další). 

Čínské energetické cvičení v Ostravě s Marcelem probíhá ve vzpřímeném postoji za plynulého pohybu a nemáme žádné extrémní pozice. Čchi-kung cviky poskytují vašim orgánům vnitřní masáž.

Pro vaše cvičení qi-gong nepotřebujete žádné drahé speciální pomůcky ani zvláštní oblečení. Cvičíte v oblečení, ve kterém se cítíte příjemně a pohodlně.  


Vaše tréninková příležitost

Buďte na sebe jemní, pojďte dělat jemnou formu cvičení chi kung v Ostravě, které se vyučuje v ZenTao centru.